Servis24 internetbanking na mobilních telefonechPřímé bankovnictví už dávno není pouze pro počítače a notebooky. S nástupem chytrých mobilních telefonů se postupně začaly objevovat i speciální aplikace, díky nimž si stav účtu a další operace můžete kdykoliv snadno a pohodlně zjistit přímo ze svého mobilu. Aplikace pro mobilní telefony dnes nabízejí téměř všechny banky, Česká spořitelna jich má hned několik – tou nejdůležitější je především Servis24 Mobilní banka. Ta byla vydána pro všechny tři hlavní platformy, takže ji může využívat drtivá většina majitelů mobilních telefonů v Česku.

Servis24 internetbanking na mobilech se systémem Windows Phone

Windows Phone patří mezi ty méně rozšířené operační systémy a spousta jiných bank pro tuto platformu aplikaci nenabízí. Česká spořitelna, jako největší banka na našem území, ale přání majitelů těchto mobilů vyslyšela a vydala samostatnou aplikaci pro Servis24 internetbanking i na Windows Phone. Aplikace dá stáhnout z webových stránek spořitelny kliknutím na příslušný odkaz, případně prostřednictvím QR kódu. Najít ji můžete také přímo v internetovém obchodě Microsoft Store, kde je pod názvem Servis 24 Mobilní banka. Její stažení je bezplatné a v omezeném režimu mohou tuto aplikaci používat i ne-klienti banky – pro ně je připravená funkce vyhledávání bankomatů a poboček této banky, včetně jejich otevírací doby.

Servis24 internetbanking na mobilech se systémem iOS

Pro operační systém iOS je aplikace víceméně samozřejmostí a Česká spořitelna ji svým klientům nabízí již delší dobu. Podobně jako u výše zmíněné verze pro Windows Phone, tak i zde platí, že aplikace je zdarma, stáhnout si ji můžete z webu spořitelny nebo z obchodu App Store a vyhledávání poboček a bankomatů je dostupné pro každého.Servis24 internetbanking na mobilech se systémem Android

Android je s velkým odstupem nejrozšířenějším mobilním operačním systémem nejen ve světě, ale i u nás. Aplikace pro přihlášení do služby Servis24 internetbanking tak pochopitelně nechybí ani pro jeho uživatele, kteří ji najdou jak v Google play, tak i na stránkách České spořitelny. Za její stažení se neplatí žádný poplatek, stejně tak jako u dalších aplikací této banky (např. Můj stav, Business 24 Mobilní banka, Lístkomat České spořitelny, Investiční centrum nebo mPOS České spořitelny).

Servis24 internetbanking pro handicapované

Webová aplikace Servis24.cz internetbanking je přizpůsobená také pro některé handicapované spoluobčany. Nevidomí, kteří mají speciální čtecí zařízení, díky tomu mohou pohodlně obsluhovat svoje internetové bankovnictví u České spořitelny – po kliknutí na odkaz Pro nevidomé se dostanou na upravenou verzi těchto stránek, která obsahuje i hlasovou navigaci.

Servis24 internetbanking pro cizince, kteří hovoří anglicky

Vzhledem k tomu, že Česká spořitelna je stále bankou, která má v ČR nejvíce klientů, má mezi svými zákazníky také velké množství cizinců. Pro mnoho z nich je hlavním jazykem angličtina a spořitelna tak zpřístupnila svůj Servis 24 internetbanking i těmto klientům. Aplikaci si do anglické jazykové verze můžete přepnout velmi snadno – na stránce s přihlašovacím formulářem pouze kliknete na symbol britské vlajky a hned se Vám stránka přepne do angličtiny. V anglickém jazyku tak budete mít kompletně všechny položky přímého bankovnictví Servis24 internetbanking.

Servis24 internetbanking a konkurenční služby ostatních velkých bank

Servis24 internetbanking samozřejmě není jediným internetovým bankovnictvím v České republice. Kromě České spořitelny nabízejí možnost ovládat svůj bankovní účet pohodlně přes internetové rozhraní i další banky, působící na našem území – Komerční banka, ČSOB, Raiffeisenbank, Fio banka, Air bank, GE Money Bank a řada dalších. Hodně povedený je internetbanking od mBank, která jej svým klientům nabízí v graficky velmi vydařené podobě a se spoustou zajímavých funkcí navíc. Stejná situace je i v oblasti mobilních aplikací, které jsou skvělým doplňkem k internetovému bankovnictví a většina bank má tento produkt ve svém portfoliu služeb.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!